Dodany: 2012-09-26 13:15:42

 

SzczęściarzFilmy online należą do szerokiego grona kinematograficznego, przepełnionego przede wszystkim pomysłami powalającymi swoją skutecznością. Zupełnie nowym pomysłem na romans jest Film Szczęściarz. Widzimy w nim żołnierza marines, cudem ocalałego z wypadku, wierzy, że szczęście przyniosła mu fotografia kobiety i widzi w niej wybawicielkę.

 

Akcja film Szczęściarz zaczyna się rozkręcać po powrocie z wojny Iraku do kraju postanawia odnaleźć kobietę ze zdjęcia i tu zaczynają się schody. Po jakimś dłuższym czasie odnajduje ją, okazuje się, że prowadzi ona klinikę dla zwierząt w amerykańskiej miejscowości. Nie jest to duże miejsce to mała miejscowość, która może zmienić jego życie już na zawsze.

 

W dalszej części Film Szczęściarz zaczyna się robić totalnie romantycznie i ckliwie, zakochują się w sobie po pierwszych problemach w nawiązywaniu kontaktów między sobą. I od razu szczęście pojawia się na ich twarzach a radość gości w ich sercach. Tak zawiązuje się akcja w Film Szczęściarz. Na spektakularny finał nie ma co liczyć fajerwerków brak, ale panie wyjdą zadowolone i szczęśliwe.Dodaj nowy komentarz do artykułu Szczęściarz
Nick: