Dodany: 2012-09-26 13:26:02

 

Pamiętnik pisany miłościąFilmy online są bardzo bogatym i dobrze znanym wielu osobom zbiorem filmów romantycznych. Wzruszanie się jest bardzo powszechnie uwielbiane przez setki osób z każdej strony świata.

 

W Film Pamiętnik pisany miłością Kobieta zakochuje się z pisarzem i romans kończy się spektakularnie owocem miłości czyli ciążą. Znika nasz kochanek i obraz szczęśliwego życia budowany w Film Pamiętnik pisany miłością pryska niczym czar ulotny. Mężczyzna przesyła swojej kochance pamiętnik napisany przez jego żonę dla ich syna.

 

Tu jest pokazana próba wyjaśnienia jego tajemniczego i całkowicie niezrozumiałego zachowania dla niej. Wszystko rozwiewa się po przeczytaniu pamiętnika, dramaturgii dodaje fakt, że on o dziecko oczywiście nie wie i nie ma o tym pojęcia najmniejszego. Dlatego też film Pamiętnik pisany miłością jest pełny romantycznych zwrotów akcji ma to podkręcić emocje do maksimum, temperatura ma być wysoka tylko wtedy przyciągnie widzów na dłużej i pozwoli zatrzymać ich przy ekranie na dłuższą chwilę.Dodaj nowy komentarz do artykułu Pamiętnik pisany miłością
Nick: