Dodany: 2012-09-26 13:32:03

 

Wybacz, ale będę ci mówiła skarbieCiepłe kraje zwłaszcza te południowe cieszą się dużą popularnością i wzięciem w sezonie wakacyjnym. Ich mieszkańcy to często bohaterowie filmy online w tym głównie komedii romantycznych jedną z takich jest np. film Wybacz, ale będę ci mówiła skarbie.

 

W Film Wybacz, ale będę ci mówiła mamy do czynienia z dwójką bohaterów, których dzieli spora różnica wieku i do tego masa spraw w tym także zawodowych. Dla niej to nie problem, ale to byłoby zdecydowanie za mało, bo on ma na głowie jeszcze byłą dziewczynę i kłopoty zawodowe.

 

Tu sytuacja zaczyna się komplikować i staje się tak trudna, że aż prawie nie do zniesienia i wtedy przychodzi ulga w postaci miłego zakończenia jak przyznaje reżyser Film Wybacz, ale będę ci mówiła. Włoskie filmy rzadko kiedy przebijają się przez gąszcz światowej kinematografii, najlepiej jest polegać na tym co najważniejsze co potrafi się robić najlepiej i najwygodniej, najprzyjemniej i to właśnie zrobiono w tym filmie. Wykorzystano najmocniejsze strony włoskiej kultury do przekazania i objawienia przez treść filmu, temperamentna włoska natura idealnie nadaje się do romansów.Dodaj nowy komentarz do artykułu Wybacz, ale będę ci mówiła skarbie
Nick: