Dodany: 2012-09-26 13:33:50

 

TedFilmy online to bardzo bogaty zbiór dzieł o przeróżnym profilu i formacie. Tu każdy dostanie to na co czekał. Misie kojarzą się nam z czymś bardzo miłym i przyjaznym jeszcze z dzieciństwa.

 

W Film Ted mamy do czynienia z czymś nieco innym, tu obraz misia głównego bohatera drastycznie odbiega od naszych dawnych wyobrażeń. Czas zrewidować wspomnienia z dzieciństwa i przywrócić im dawną świetność, w film Ted poznamy złego misia, który nie usypia dzieci na dobranoc, za to lubi imprezy, dziewczyny, piwo i mocniejsze alkohole. To jego ulubiona rozrywka.

 

Można powiedzieć, że w Film Ted mamy do czynienia z już dorosłym misiem. A gdy miś już dorósł to nie chce nikogo słuchać zupełnie jak inni dorośli. To trochę opowieść o trudach młodzieńczego wieku i szaleństwie bujnej młodości, a wszystko to mamy w jednym prezencie, produkcji jaką jest Film Ted. To nowa hollywodzka produkcja, straszy chłopak ma problemy ze swoim misiem, który mocno dorósł i sam chce kierować swoim życiem najlepiej jak potrafi.Dodaj nowy komentarz do artykułu Ted
Nick: