Dodany: 2012-09-26 13:35:51

 

Podstępne druhnyFilmy online to często zabawne produkcje o mocno humorystycznym zabarwieniu. Tak też jest w Film Podstępne druhny. W Film Podstępne druhny mamy do czynienia z zemstą jako motywem przewodnim, jest ona główną twarzą i napędza tytułowe bohaterki do niszczycielskiego działania.

 

Działanie to ma być zemstą na pewnej kobiecie, która żeni się z ich byłym chłopakiem. Plan oczywiście nie udaje się tak jak to sobie wyobrażały, co dostarcza mnóstwa śmiechu i radości na każdy dzień czy moment akcji co jest bardzo trudno mierzalne oraz wyobrażalne dla nich samych. W film Podstępne druhny widzimy dwie główne bohaterki jako druhny sabotażystki, knujące przeciwko pannie młodej już od dłuższego czasu.

 

Wszystko kończy się tragicznie i obraca się przeciwko nim, ale zanim do tego dojdzie to popatrzymy na śmieszną katastrofę, która przerazi każdego do samego szpiku kości. Film Podstępne druhny jest kolejną z amerykańskich komedii romantyczno-humorystycznych tylko nie wiadomo czego jest tam więcej i co przeważa w głównej mierze.Dodaj nowy komentarz do artykułu Podstępne druhny
Nick: