Dodany: 2012-09-26 13:45:23

 

Single od dzieckaFilmy online to przeważnie produkcje amerykańskie z czego ostatnio kręci się wyłącznie komedie romantyczne i pełne humoru produkcje o mniejszym zabarwieniu humorystycznym.

 

Czasem przeplata się tam temat obyczajowy z komedią i romansem w tle a wszystko to razem wzięte tworzy pewien zgrany i piękny obrazek, który przejawia się w kilku scenach naraz. To bywa naprawdę bardzo ważne i istotne dla powodzenia produkcji i dobrego jej przyjęcia przez innych. W film Single od dziecka mamy taką właśnie mieszankę komplikacji z których główni bohaterowie muszą wyjść jak najszybciej obronną ręką i to natychmiast od zaraz.

 

Problem stanowi to, że ich życie zaczyna coraz bardziej odbiegać od życia ich znajomych. Wszyscy dookoła mają już dzieci i wiodą szczęśliwe rodzinne życia, para głównych bohaterów postanawia, że to już najwyższy czas na dziecko. Pracują nad tym i liczą na efekty, aby dziecko nie zabiło im przyjaźni i innych więzi ich łączących. Opracowują w tym celu bardziej złożoną strategię postępowania i ma ich doprowadzić do sukcesu.Dodaj nowy komentarz do artykułu Single od dziecka
Nick: