Dodany: 2012-09-26 13:52:15

 

Tej nocy będziesz mójPołączenie mimo woli, które z początkowego przerażenia przeradza się w miłą chwilę robione na siłę przynosi wymierne korzyści dla obydwu stron a przede wszystkim ocieplenie klimatów.

 

To temat przejawiający się często w filmy online, tym razem jednak został potraktowany dosłownie i zobrazowany w Film Tej nocy będziesz mój. Bohaterowie Film Tej nocy będziesz mój to dójka muzyków, grających z lekka odmienne style muzyczne, mocno od siebie odseparowane i odłączone.

 

On gra muzykę elektryczny pop a ona punk. Wdają się całkiem przypadkiem w kłótnię, i tu rozpoczyna się cała akcja film Tej nocy będziesz mój. Nagle pojawia się tajemniczy kaznodzieja i postanawia połączyć skłócone strony za pomocą kajdanek i spina nimi dwie poróżnione strony, oczywiście znika z kluczykiem nic nikomu nie mówiąc. Nie wiadomo gdzie i jak, ale wszystko przemija i ucieka w tle jak podkreśla reżyser Film Tej nocy będziesz mój. To młoda ekipa zgranych osób, oddanych swojej pracy do samego końca jak przyznaje większość osób z grona widowni.Dodaj nowy komentarz do artykułu Tej nocy będziesz mój
Nick: