Dodany: 2012-09-26 14:04:16

 

Madagaskar 3Kreskówki weszły już w nową erę, która ma swoje miejsce zaszczytne w filmy online, są coraz częściej i bardziej popularne. Podbijają nie tylko serca dzieci, ale i potrafią rozbawić dorosłych do łez.

 

To ich siła zawsze są dobrze wyważone, nie przekraczają granicy delikatnego smaku taki jest Film Madagaskar 3. W film Madagaskar 3 mamy wszystkie zwierzęta żyjące na tej wyspie. Wszyscy razem stawiają czoła nowym zagrożeniom i próbują sprostać nadciągającym niebezpieczeństwom. Kolejna już odsłona tych przygód bohaterów dżungli jest wykreowana i puszczona w formacie trzy D.

 

Ta zdobycz nowoczesnej technologii jest o tyle dobra, że doskonale nadaje się do pokazywania meandrów wszystkich zwinnych ruchów wykonywanych przez zwierzęta mieszkające w dżungli. Są one przezabawne i wycinają coraz to lepsze numery. Potrafią rozbawić każdego a mało tego każdy z nich jest inną osobowością i odgrywa inną rolę w tym przedstawieniu., to odróżnia nieco Madagaskar 3 od innych kreskówek czy produkcji, tutaj każdy może mieć swojego głównego bohatera jakiego chce.Dodaj nowy komentarz do artykułu Madagaskar 3
Nick: