Dodany: 2012-09-26 14:07:20

 

Tylko Ciebie chcęFilmy online to nie zawsze epickie opowieści i miłości, to często bardzo tradycyjne wydłużone wersje starych sprawdzonych pomysłów jakimi są seriale miłosne lub obyczajowe już od wielu lat.

 

W tak wyeksploatowanym temacie strasznie trudno jest stworzyć coś przekonywującego i nowego. Już sam początek film Tylko Ciebie chcę trąci z innych wcześniejszych produkcji w tym temacie, nawiązuje do nich niezwykle mocno. Powoływanie się na stare sprawdzone metody nie zaskakuje i odbiera świeżość.

 

W Film Tylko Ciebie chcę powraca po latach nieobecności do miasta rodzinnego nasz główny bohater i łudzi się, że uda mu się odzyskać dawną miłość, która przygotowuje się właśnie do ślubu. I co za tym idzie, mamy masę perturbacji i zaskoczeń, niespodzianki to siła Film Tylko Ciebie chcę. Nasz bohater w wolnych chwilach postanawia szukać szczęścia gdzieś indziej czyli prosto w ramionach nowo poznanej młodszej od niego dziewczyny, tu zaczyna się zakręcać akcja w Film Tylko Ciebie chcę. To kino nieco przełomowe i gorące w stylu hiszpańskim.Dodaj nowy komentarz do artykułu Tylko Ciebie chcę
Nick: