Dodany: 2012-09-26 14:08:58

 

Kac WawaKomercja kina nie zna granic a opiera się tylko i wyłącznie na adaptowaniu i wydawaniu swoich wersji znanych na całym świecie kinowych hitów. Wszystko co rodem z hoolywood ma sprzedać się i w Polsce i Bnagokoku.

 

Filmów o imprezach było już co niemiara, w nowszej wersji mieliśmy Kac Vegas I drugą jej wersję Kac Vegas w Bangkoku. Polacy nie gorsi i swoją imprezę oraz kaca mają więc poszli tym tropem i scenarzyści znad Wisły i nakręcili Film Kac Wawa. W Film Kac Wawa mamy zamiast gwiazd z pierwszych storn gazet amerykańskich polskie gwiazdy kina takie jak Borys Szyc w roli głównej to on ma w film kac wawa największego Kaca.

 

Film opowiada oczywiście i rewelacyjnie udanej imprezie w Warszawie, która nie może się nie udać w tak wspaniałym i wystrzałowym mieście, pełnym niespodzianek czyhających na każdym najdrobniejszym nawet kroku to niebywała zaleta filmu i historii. Film nie uzyskał pochlebnych opinii ani obiektywnych ocen ani wśród krytyków ani widzów. Nie było tam miejsca na słowa otuchy..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kac Wawa
Nick: