Dodany: 2012-09-26 14:18:36

 

Projekt XKomercja przepełnia większość filmy online. Od najstarszych i najzwyklejszych produkcji po te najbardziej współczesne i tematyczne na czasie oraz w odpowiednim wymiarze.

 

Imprezy młodocianych spragnionych uciech życia ludzi już raz przeszły do historii kina pod nazwą American Pie i wielu innych pojedynczych produkcji osadzonych w identycznych realiach i sytuacjach mocno zbliżonych do siebie wzajemnie, nie ma tu miejsca na coś mniej charakterystycznego i znanego oraz nie dostrzeganego. Z czasem wszystkie te hity tracą na świeżości, a film Projekt X jest nową odsłoną. W Film Projekt X bohaterem jest największa impreza na świecie taka, że większej już zrobić się nie da.

 

To hit sezonu w Film Projekt X mamy do czynienia z wieloma różnymi sytuacjami, które wprawią w kłopoty bandę jeszcze niewyżytych nastolatków i zaciekawionych światem nie zawsze z tej właściwej strony a finał tego wszystkiego to wizyta policji i rodziców. Tu kończy się cała akcja i zaczynają się kłopoty, których nie da się szybko i łatwo rozwiązać ani ominąć.Dodaj nowy komentarz do artykułu Projekt X
Nick: