Dodany: 2012-09-26 14:25:39

 

LOLFilmy online to grono wielu produkcji robionych głównie pod publikę. To głównie młodzież jest docelową grupą odbiorczą dla tego typu kasowych produktów dla młodzieży. Coraz częściej poruszają się oni w kręgu naprawdę ważnych i wytrwałych tematów, ukazujących piękno tego młodego wieku.

 

W Film LOL, główną bohaterką jest piękna dziewczyna, którą właśnie rzucił chłopak. To nie koniec świata o czym Lizzie, bo tak jej na imię szybko i gwałtownie się przekonuje, gdy jeden chłopak z zespołu rockowego wyznaje jej miłość i to niemal od pierwszego wejrzenia. To właśnie gości w film LOL.

 

To co widzimy w Film LOL jest przekonywujące i autentyczne, porywcze jak młodość i trochę szalone nieco zakręcone, ale i tak dobrze się to ogląda. To nowoczesna wizja szkoły i prosta akcja typowa dla nastolatków, w przejrzysty sposób pokazywana i oferowana młodzieży na całej linii. Nie jest to łatwe zadanie, ale scenarzyści dali radę, nie ma się co łudzić, film jak na taką produkcję daje radę i podbija nieco szkolnej młodzieży.Dodaj nowy komentarz do artykułu LOL
Nick: