Dodany: 2012-09-26 14:27:28
 

AvengersFilmy online o superbohaterach to dzieła wręcz epickie dla ich fanów. Stworzenie takiego filmu jakim jest Film Avengers to przedsięwzięcie na miarę naszych marzeń, aby mogło powstać swoje siły musiało połączyć kilka największych agencji komiksowych i ponadto wytwórni filmowych.

 

To wszystko jest sukcesem współpracy ponad podziałami kilku sporych grup interesów i instytucji. A wszystko to ma miejsce w film Avengers. To dość dobry film o grupie świetnie zorganizowanych superbohaterów potrafiących doskonale ze sobą współgrać mimo iż pochodzą z różnych komiksów jedni są z Marvela a drudzy z DC comics.

 

Jednak gdy stają naprzeciwko zagrożenia, które stoi otworem przed ziemią, muszą działać razem i tak powstaje drużyna. W jej skład wchodzą takie legendy świata komiksów jak Iron Man, Hulk, Thor, niektórzy z xmenów. To pokaźna reprezentacja wystawiona do walki z zagrożeniem pochodzącym jak to zwykle bywa w tego typu filmach prostu z kosmosu. Wszechświat przynosi nam coraz to nowsze rozwiązania i zagrożenia a nie wiadomo co się w nim kryje.Dodaj nowy komentarz do artykułu Avengers
Nick: