Dodany: 2012-09-26 14:43:43

 

Czarny LasŚwiat bajek może zmienić się w horror. W filmy online to często ma miejsce, i w związku z tym możemy liczyć na niespodzianki, które nie są łatwe do przebicia i uzyskania. W Film Czarny Las nie ma tylko miejsca na horror, to opowieść przede wszystkim o głupiej młodej ciekawości.

 

Banda młodocianych licealistów, odprawia rytuał w środku ciemnego, czarnego lasu. Niewiedzą, że ściągnęli na siebie niebywałe niebezpieczeństwo przenoszą się do innego wymiaru a w nim spotykają masę stworów znanych dotychczas tylko i wyłącznie z bajek i książek. Wszystko niby pasuje w film Czarny Las, ale jest jeden mankament w postaci tego, że wszystko na nich poluje.

 

Stworzenia w Film Czarny Las chcą pożreć ludzkie dusze i naszych bohaterów żywcem. To generalnie mnóstwo nowości jakich do tej pory nie było a stanowi to niebywałe odkrycie dla młodszej widowni. Poziom strachu w tego typu produkcjach zależy przede wszystkim od jakości efektów specjalnych. A a to nie można narzekać w tym filmie, mogą one zaskoczyć widzów na każdym kroku za rogiem czai się wielkie niebezpieczeństwo.Dodaj nowy komentarz do artykułu Czarny Las
Nick: