Dodany: 2012-09-26 15:02:17

 

TapedUtknąć można wszędzie to przydarza się czasem bohaterom filmy online. W Film Taped mamy z czymś takim właśnie do czynienia, mimo to jest to ciekawa produkcja i film, który może stać się hitem sezonu.

 

W film Taped mamy dójkę turystów z Holandii w Meksyku, są oni małżeństwem i od pewnego momentu w filmie także świadkami morderstwa popełnionego przez miejscowego policjanta. Nie bardzo wiedzą sami co mają teraz robić lub zrobić najważniejsze to uciec i przeżyć. Rozpoczyna się walka o przetrwanie w Film Taped, wszystko się komplikuje i zawężą.

 

Dynamiczna akacja poparta niezwykłymi próbami ucieczki oraz nastrojowa muzyka budują niezapomniane wrażenie, aż trudno mu się oprzeć i zapomnieć o tym co zastajemy po filmie Taped. Na pewno nie jest to kino najwyższych lotów dla kinomanów. To obraz raczej skazany na porażkę w szerszym gronie odbiorców, nie przeciśnie się przez szerszą rzeszę obrazów, nie zostanie zapamiętany ani nie przejdzie do historii kina ambitnego. Aspiracje jednak warto mieć i pamiętać o ich wykonywalności oraz realności.Dodaj nowy komentarz do artykułu Taped
Nick: