Dodany: 2012-09-26 15:03:34

 

Heart String MarionetteFilmy online to kino czasem niszowe lub takie o którym nikt po prostu nie słyszał. Często stanowi to szansę na dotarcie do mocnych obrazów stanowiących i liczących się w światowej kinematografii na pozycji niezmiernie wysokiej.

 

Dobra pozycja to przede wszystkim dobry i łatwy start, o film Heart String Marionette mało kto słyszał. Jest to jakby opowieść w stylu japońskim oddająca klimat czasów z przełomu średniowiecza. Bohaterzy Film Heart String Marionette to samuraj, striptizerka i młody chłopak, którzy postanawiają współpracować w celu zlikwidowania zagrożeń jakie spadły na ich wioskę.

 

A są to przede wszystkim takie osoby jak klaun i zły czarownik, terroryzują oni cała okolicę od dłuższego czasu. Postanawiają jako nielicznie śmiałkowie postępować w inny sposób i rozwiązać swoje problemy w układzie stawić im czoła i załatwić ich raz a dobrze. To walka przewodzi opowieści i staje się tłem dla pokazania piękna tego jakże ciekawego kraju i dużego, to najważniejsze. W filmie akcji nie brakuje, jest za to problem z zrealizowaniem pewnych oczekiwań co do widzów z szerszego grona.Dodaj nowy komentarz do artykułu Heart String Marionette
Nick: