Dodany: 2012-09-26 15:04:52

 

Tysiąc słówFilmy online to czasem pouczające historie, pełne wzruszeń i miłości a także mocno przesiąknięte rodzinnymi klimatami i historiami nie do opowiedzenia i czasem nawet nie ma sensu ich przytaczać czy powtarzać albo się na nie powoływać. Porównania nie zawsze są na miejscu zauważa bohater Film Tysiąc słów.

 

W film Tysiąc słów mamy głównego bohatera w tej roli obsadzony został etatowy i dobrze znany z wielu kasowych produkcji aktor pierwszoplanowy Eddie Murphy. Bohaterami tych opowieści są zazwyczaj nie tylko ludzie, ale i sytuacje siłą tego filmu jak i innych filmów utrzymywanych w tym tonie jest to jaką łatwo można ją odnieść do codziennych trudów i przystosować się do nowych realiów tej jakże skomplikowanej i niezwykłej sytuacji.

 

W swoim życiu bohater główny filmu musi mierzyć się z wieloma niedogodnościami jakimi jest to, że po wypowiedzeniu tysiąca słów straci życie, ma więc mało czasu i słów do powiedzenia. Musi się naprawdę śpieszyć, i oszczędzać słowa, ważyć je i dobrze pamiętać co jest najważniejsze w życiu aby tego nie przegapić anie nie zapomnieć o tym powiedzieć.Dodaj nowy komentarz do artykułu Tysiąc słów
Nick: