Dodany: 2012-10-01 11:29:44

 

Falling SkiesSerial falling skies to serial, który jest jednym z tych traktujących o tym, co by się stało na ziemi, gdyby nagle pojawili się tu obcy, którzy z kolei nie będą się układać z nami ziemianami, a zamierzają jedynie wziąć wszystko i stracić ludzi.

 

Taki scenariusz sprawdził się właśnie w serial, którym jest serial Falling Skies. Serial falling skies to serial , który wciąga widza, który kocha przygody ludzi, którzy mierzą się w walce o swoje życie z obcymi istotami, których istnienie jest niemal niemożliwe. serial Falling Skies to serial, który jest również swego rodzaju serialem przygodowym, bo opowiada o tym, że na ziemię napada grupa obcych. Nie jest to pierwszy ich atak na ziemię, a jest to już kolejny. W poprzednim zginęła masa osób, w tym żona naszego głównego bohatera.

 

serial Faling Skies to serial, który opowiada o tym jak biolog – nasz główny bohater stara się zwalczyć obcych, którzy zjawiają się na ziemi. Serial ten jest więc serialem zarówno fantastycznym jak i serialem przygodowym. Wciąż bowiem nie wiemy jakie kroki podejmie nasz główny bohater by jednak pokonać obcych. Czy mu się uda?.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Falling Skies
Nick: