Dodany: 2012-10-01 11:41:32

 

ContinuumFilmy i seriale, które opierają się na opowieściach o podróżach w przeszłość i przyszłość to najczęściej seriale dla dzieci i młodzieży. Ten element jednak jest również stosowany w serialach dla dorosłych, jak serial Continuum.

 

serial Continuum to serial, który opowiada o świecie jak nas czeka – a więc świecie przyszłości, który to świat jest opanowany w całości przez korporacje. Serial ten opowiada tym, jak zatrzymani w tym roku 2077 terroryści znajdują spoób by uniknąć kary. Serial continuum to serial, który opowiada o tym, jak terroryści, o których mowa – uciekają w przeszłość.

 

serial Continuum to serial, który równiez do tej przygody w przeszłość zatrudnia kobietę – doskonale wyspecjalizowaną agentkę, której zadaniem będzie ściągnięcie terrorystów do świata, w którym czeka ich kara. Problem jednak w tym, że główna bohaterka utknęła w przeszłości i nie może wrócić do 2077 roku a pozostaje w roku 2012. jak się tu zachowa? Czy znajdzie pomocną dłoń, która pomoże jej przenieść się do swojego świata, czy też kobieta zostanie w przeszłości?.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Continuum
Nick: