Dodany: 2012-10-01 11:45:22

 

Baby DaddySerial baby daddy to serial, który porusza temat, który zazwyczaj jest dziś pomijany, mimo, że wciąż jest to spory problem. serial Baby Daddy to serial, który opowiada bowiem o młodym chłopaku, który nagle zostaje ojcem – matka dziecka brutalnie pozostawia ojca dziecka samemu sobie – zostawiając dziecko pod drzwiami jego domu.

 

Serial baby daddy to serial, który pokazuje jak chłopak na nowo będzie musiał ułożyć sobie życie, jako człowiek już dojrzały, dorosły, bo odpowiedzialny za swojego syna. Cz jednak jest na to gotowy? Czy uda mu się odnaleźć w świecie, który nie tylko jest przecież dla niego obcy, ale sam jeszcze potrzebuje opieki, a nagle ma się zająć małym człowiekiem, za którego musi wziąć pełna odpowiedzialność.

 

Kiedy chłopak staje przed takim zadaniem okazuje się, że nie jest na szczęście sam w całej tej sytuacji, a pomaga mu przyjaciółka, która podkochuje się w głównym bohaterze, a dodatkowo pomagają mu jego rodzice, którzy nie zamierzają pozbywać się problemu, a wspierają chłopaka jedna z pewnym dystansem, by również sam mógł siebie w takiej sytuacji odnaleźć. serial Baby Daddy to serial komediowy, więc nie ma miejsca na sentymenty, choć momentami i tak się zdarza. Serial jest zabawny i polecamy go..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Baby Daddy
Nick: