Dodany: 2012-10-01 11:48:33

 

The NewsroomSerial o dziennikarzach, którzy staja niejako na przekór temu co dzieje się na całym świcie, bo stają się dziennikarzami, którzy chcą mówić prawdę i tylko prawdę o świecie, który nie do końca często jest tak czysty i w porządku jak mogłoby się wydawać bo i takim starają się go kreować media, w innym wypadku robią z niego tragiczne miejsce niemal nie do życia. serial The Newsroom to serial, który opowiada właśnie o tym, jak ciężko jest dziś robić wiadomości dla ludzi, jak ciężko jest dziś szukać prawdy w mało prawdziwym świecie.

 

Serial the newsroom to serial, który przede wszystkim opowiada o tym, że ważne jest by nie dać się światu, który nas otacza, a przekazywać trzeba ludziom – jak na prawdziwego dziennikarza przystało prawdę i tylko prawdę. Serial the newsroom to serial, który pokazuje jak wiele bitew trzeba stoczyć by można było mówić o prawdziwym dziennikarstwie i o możliwości robienia telewizji innej niż chłam, który jest dookoła nas.

 

serial The Newsroom to serial, który z pewnością ciekawi, bo mamy wrażenie, że zwraca uwagę na poważny dziś na świecie problem, a konkretnie problem dojścia do ważnych i poważnych informacji, z których każda ma mieć przede wszystkim istotne znaczenie dla nas – czytelników..

Dodaj nowy komentarz do artykułu The Newsroom
Nick: