Dodany: 2012-10-01 11:55:54

 

Jej Szerokość AfrodytaSerial jej szerokość afrodyta to serial, który jest komedią opowiadającą początkowo o próżnej, rozpuszczonej dziewczynie, która w swoim życiu nie zrobiła nic ani szczególnie dobrego, ani też nic co można by określić jako coś z goła odmiennego, niedobrego. Serial jej szerokość afrodyta opowiada o jej dalszych perypetiach, mimo, że w pewnym momencie ginie w wypadku.

 

serial Jej Szerokość Afrodyta opowiada o tym, jak dziewczyna przez to, że w trakcie swojego życia była nijaka – zostaje odesłana na ziemię, gdzie ma za zadanie określić się jakoś, by można było ją przyporządkować do jakiejś kategorii ludzi. Serial jej szerokość afrodyta to serial, który opowiada o tym jak dziewczyna wraca na ziemie jednak nie w swojej skórze, a w skórze kogoś zupełnie innego – a mianowicie w skórze mądrej i dobrej osoby, którą jest prawniczka. Serial jej szerokość afrodyta nie byłby tak śmieszny gdyby nie fakt, że za życia w swoim ciele dziewczyna chciała być modelką, walczyła z każda niedoskonałością i chciała być idealna jak modelka, jednak kiedy wraca na ziemie w nieswojej skórze – nagle okazuje się, że ta skóra nie do końca jest taka jakiej by sobie nasza główna bohaterka życzyła.

 

Chodzi głównie o to, że dziewczyna ma spory problem z waga i nie za bardzo sobie z tm radzi. serial Jej Szerokość Afrodyta jest ciekawy, kiedy dziewczyna odkrywa, że nie jest ważne w życiu tylko piękno zewnętrzne, ale również to wewnętrzne, którego jej kiedyś brakowało..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jej Szerokość Afrodyta
Nick: