Dodany: 2012-10-01 11:58:03

 

The Walking DeadSerial the walking dead to serial, który jest czymś w rodzaju opowieści o zombie i świeci, który został opanowany właśnie przez takie istoty. Serial the walking dead to serial, który pokazuje nam świat po prawdziwej apokalipsie, kiedy niewiele osób przeżyło, a światem współczesnym rządzą...zombie!

 

serial The Walking Dead to serial, który nie skupia się jednak na zniszczeniach, czy działaniach zombie samych w sobie, a skupia się na tym, by pokazać jak zmienił się świat dla ludzi, którzy tą apokalipsę przeżyli. serial The Walking Dead to serial, który pokazuje nam grupkę osób, w tym naszego głównego bohatera i jego rodzinę, którzy co odcinek starają się znaleźć coraz to nowsze i lepsze miejsca schronienia.

 

serial The Walking Dead to serial, który pokazuje jak ciężko jest uciec przed bestiami, które opanowały świat i wszystko dookoła. Czy nasz bohater ma jakiekolwiek szanse na to by znaleźć miejsce, w którym nikt nie znajdzie ani jego, ani jego rodziny? Serial the walking dead pokazuje również jak ludzie w obliczu strachu i walki o swoje życie – zrobią wszystko, by ocalić siebie, często zapominając o tym, że tworzyli jakąkolwiek grupę..

Dodaj nowy komentarz do artykułu The Walking Dead
Nick: