Dodany: 2012-10-01 12:10:37

 

Nowe glinyserial Nowe gliny to serial, który do złudzenia przypomina nam wszystkim serial , który była akademia policyjna.

 

Serial nowe gliny opowiada również o młodych policjantach, którzy nie do końca znają się i radzą sobie w swojej nowej roli policjantów, dlatego też postanawiają zrobić wszystko by to się zmieniło i by mogli być z nich dumni ich przełożeni, ale również by mogli być z nich dumni ich rodzice i bliscy. serial Nowe gliny to serial opowiadający jaka sama nazwa mówi o nowych glinach, które aby zaaklimatyzować się w nowym wcieleniu muszą przejść masę przygód, które części pokażą, czyż takie zadanie jest dla nich czy też nie jest.

 

Serial nowe gliny to komedia, którą polecamy całym rodzinom, jest to serial nie mający żadnej agresji w sobie, jest to serial, który spokojnie można obejrzeć wraz z całą rodziną. Serial nowe gliny to serial, jakich mało dziś – bo nie jest on kryminalnym produktem, a czymś zgoła innym, czymś, co bawi do łez i pozwala się widzowi odprężyć. A czy nie ot o chodzi w dobrych serialach właśnie?.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Nowe gliny
Nick: