Dodany: 2012-10-01 12:16:07

 

Zostać MissSeriale, mają to do siebie, że zazwyczaj nie skupiają się na jednym temacie, a raczej lawirują wokół jakiegoś tematu, by nie tylko pokazać coś dla każdego, a więc zdobyć masowego odbiorce, ale również po to by nie rozdrabniać się szczególnie, czego widz serialowy nie lubi.

 

serial Zostać Miss to serial, który również teoretycznie skupia się na życiu młodych dziewczyn, które chcą być miss, ale również pokazuje masę innych związanych z tym problemów. Serial zostać miss to serial, który jest już niemal starociem, jednak wciąż wielu z nas do niego wraca. Serial zostać miss opowiada o dziewczynach na zgrupowaniu missek, które przygotowują się do konkursu miss. Którą z nich dostanie koronę?

 

Nie wiadomo, bo każda o tym marzy, a jak się szybko okazuje nie liczy się uroda, czy inteligencja a to jak bardzo uległym staje się wobec organizatora kandydat – czyli młode dziewczyny chcące zostać miss. Serial zostać miss to serial, który nie był emitowany zbyt długi nie było zbyt wielu sezonów, bo i temat był nieco ograniczony. Serial zostać miss t jednak serial, który pokazuje jakie brudy prane są na tego typu konkursach i czego z pewnością nie można tam robić, a co jest standardem..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Zostać Miss
Nick: