Dodany: 2012-10-01 12:18:20

 

Włatcy MóchSerial, który pokochaliśmy wszyscy – zarówno młodzi, jak i nieco starsi. Serial włatcy móch to serial, który jest inny niż wszystkie, bo od początku do końca zakłada, że najważniejsze jest to, by widz dobrze się bawił.

 

Nie musi być fabuły, nie musi być wyszukanych kostiumów, nie musi być nawet aktorów – wystarczy masa śmiechu i bezsensowności, która porusza. serial Włatcy Móch to serial, który ma za zadanie przede wszystkim sprawić, by na twarzy każdego z nas pojawił się uśmiech. Tak się też dzieje, bo każdy z nas kocha czesia i jego ekipę za to, że mogą tak bezkarnie nie mieć za grosz inteligencji i tak dobrze się bawić. Serial włatcy móch to chyba jedyna produkcja polska tego typu, która zyskała taką popularność, która jest dziś niemal kultowa, a wszyscy dorośli wiedzą, co nowego słychać u czesia i spółki.

 

Serial opiera się na zasadzie opisu przygód wesołej gromadki przyjaciół, która ma zupełnie inne pomysły na życie, a ich szkoła nie jest taka, jaką widzieliśmy w swojej karierze edukacyjnej. Serial jest doskonałym, prześmiewczym i wyluzowanym serialem, który sprawia, że czujemy się doskonale, kiedy śledzimy kolejne jego odcinki. Serial polecamy szczerze, bo warto..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Włatcy Móch
Nick: