Dodany: 2012-10-01 12:20:46

 

Wojna domowaWciąż w naszym świece zbyt mało jest produkcji, zwłaszcza tych serialowych, które zyskiwałyby na wartości, tak by można je było oglądać również za kilka kolejnych lat, by nadal były one śmieszne, by nadal cieszyły i wciągały.

 

Kiedyś jednak takie produkcje powstawały, czego przykładem jest serial Wojna domowa, do którego wracamy my wszyscy, którzy widzieliśmy serial w czasach jego pierwotnej emisji, ale również oglądamy my, którzy tych czasów nie pamiętamy, jednak jest to dla nas bardzo ciekawe zjawisko. serial Wojna domowa to serial, który pokazuje przede wszystkim , czym jest świat, którego już nie ma, nowej rzeczywistości po peerelowsiej, która zmieniał oblicze wszystkich produkcji, które tworzone były właśnie w tamtym czasie.

 

Serial wojna domowa to opowieść o rodzinie, która ma swoje wzloty i upadki, swoje przygody i wiele innych rodzinnych elementów, ale łączy ich przede wszystkim – jedność rodzinna i miłość.. Serial wojna domowa to bardzo zabawny i mamy często wrażenie serial nie znający bariery pokoleniowej. Wciąż oglądając serial cieszymy się tak samo, jak wtedy, kiedy widzieliśmy ten serial po raz pierwszy. Jest prosty, przyjemny, nieco wykręcony przez czas, w którym został nakręcony – polecamy..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Wojna domowa
Nick: