Dodany: 2012-10-01 12:32:58

 

Usta ustaserial Usta usta to serial telewizji tvn , który zdecydowanie skierowany jest do młodych, wyluzowanych, ale niezbyt młodych ludzi, którzy zazwyczaj jako single żyją w nieformalnych związkach, wciąż nie mogą zdecydować się na podjęcie jakichkolwiek działań by zmienić swoje życie.

 

Bohaterowie serialu to przyjaciele, których łączy jedno najbardziej – oprócz przyjaźni oczywiście – każdy z nich ma problemy sercowe, nawet kiedy wydaje się, że bliżej już końca, te zaczynają się na nowo. Serial usta usta to serial, który zdecydowanie podobać się może młodym ludziom z wielkich miast i jak pokazują statystyki, właśnie tacy widzowie co tydzień siadają by oglądać serial usta usta. Serial usta usta ma jedna wadę – często jest zbyt mało prawdopodobny by mógł być prawdziwy.

 

Chodzi głównie o zbytnie skomplikowanie spraw sercowych, które w żadnym wypadku nie są tak skomplikowane. Serial usta usta to serial, który gromadzi przed telewizorami również młodzież, która wciąż marzy o miłości, a tej nie brakuje w tym serialu. Serial polecany wszystkim, którzy lubią dobrze się bawić oglądając seriale, ale również tym, którzy nie mają czasu na codzienne śledzenie serialu, ale raz w tygodniu chcą obejrzeć coś, by kontynuować rozpoczęty już cykl..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Usta usta
Nick: