Dodany: 2012-10-01 12:35:59

 

Magda MWiele młodych ludzi zastanawia się jak to jest możliwe, że w wieku 30 lat wiele kobiet – mimo, że niczego im nie brakuje – nie może znaleźć sobie męża. Taki obraz między innymi kreuje serial magda m.

 

serial Magda M to opowieść o młodej kobiecie, która jest znakomita prawniczką, dobrym człowiekiem i przyjacielem, wciąż jednak brakuje jej tego, co najważniejsze w życiu każdego z nas – miłości. serial Magda M pokazuje jak pewnego dnia w życiu tytułowej bohaterki pojawia się mężczyzna, który totalnie zawrócił jej w głowie już przy pierwszym spotkaniu.

 

Jak się okazuje ów mężczyzna to jej najważniejsza miłość, która stanie się dla niej najważniejszym ze wszystkich istot na świcie. Jednak jak to w serialach bywa i w życiu również nic nie może być zbyt proste. Dlatego też serial pokaże kilkakrotnie jak drogi zakochanych będą się wielokrotnie rozchodzić by potem triumfalnie na nowo mogły się zejść. Serial magda m to serial, który wciąga z racji tego, że wciąż coś się w nim dzieje, jednak serialowi zdecydowanie brakuje tego, by stał się on nieco bardziej wyluzowany, a mniej sentymentalny..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Magda M
Nick: