Dodany: 2012-10-01 12:37:25

 

Świat według KiepskichSerial świat według kiepskich to serial, który kochamy my wszyscy – Polacy bo jest obrazem trochę nas wszystkich jednak w co nieco krzywym zwierciadle. Serial świat według kiepskich to serial, który zagościł w domu chyba każdego z nas.

 

Powstał na zasadzie podobizny serialu świat według bundych z tą jednak różnicą, że został przeniesiony na nasze, polskie realia przy naszych stereotypach i naszych ironiach losu. Serial świat według kiepskich to serial, który można polubić ze względu na masę ironii, której użyto by pokazać nas wszystkich w tym serialu, ale również by pokazać jak śmiesznie często układamy jakieś przeświadczenia i jak często marzymy, jak główny bohater, kiedy nie może to mieć pokrycia z naszą rzeczywistością.

 

serial Świat według Kiepskich to serial, który pokazuje śmieszną , momentami patologiczna rodzinkę, której głową jest bezrobotny Ferdek, którego najważniejszym, życiowym problemem jest to, żeby bez kolejki wejść do toalety, którą dzieli z sąsiadami. Kolejnym jego problemem, który pojawia się w każdym odcinku jest znalezienie odpowiedniego pomysłu na zarobienie pieniędzy, przy czym żeby niezbyt dużo się przy tym narobić..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Świat według Kiepskich
Nick: