Dodany: 2012-10-01 12:40:07

 

RanczoSerial ranczo to serial, który niezwykle szybko spotkał się z pełną akceptacją polskiego widza. serial Ranczo opowiada historie małej miejscowości, jakich wiele w naszym kraju, społeczności, które żyją tak, jak żyje się w większych miastach.

 

Ich głównym problemem jest jak znaleźć pracę, by zarobić napić się i w niedziele pójść do kościoła. Serial opowiada o nieco zabobonnych mieszkańcach małej miejscowości, w której świecka władza ściera się z władzą kościelna. Co nadaje temu wszystkiemu zabawnego charakteru to fakt iż władza świecka i władza kościelna to rodzina, a konkretnie – bracia, którzy są bliźniakami. Jednak oprócz podobizny zewnętrznej nic ich nie łączy bo w każdej innej kwestii się ze sobą nie zgadzają.

 

Sytuacja zaognia się , kiedy w ich małym świecie pojawia się Amerykanka, która zamierza na stałe osadzić się w miejscowości, z racji tego, że otrzymała spadek od rodziny serial Ranczo w miejscowości, wśród ludzi, którzy mają zupełnie inną niż ona mentalność. Serial ranczo to doskonała zabawa dla całej rodziny. Masa ciekawych zdarzeń, komicznych sytuacji i my wszyscy – Polacy w tym wszystkim jako mieszkańcy takich małych miejscowości, gdzie stereotyp pogania stereotyp. Serial polecamy – bo jest to inny niż wszystkie seriale, z ogromnym poczucie humoru i dystansu do siebie jako Polaków, jako kraju pełnego alkoholików i wierzących, którzy ze świętymi niewiele mają wspólnego..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Ranczo
Nick: