Dodany: 2012-10-01 12:42:34

 

Rodzinka.plSeriali, które naprawdę połączyłyby rodziców i dzieci przed jednym telewizorem, w tym samym czasie jest dziś na lekarstwo. Być może dlatego telewizja polska postanowiła to zmienić i postarać się o serial, który połączy pokolenia, a tym samym stanie się serialem, który bawi do łez.

 

Serial rodzinka.pl to serial o nowoczesnej rodzinie Boskich, która mieszka sobie w małym domku, rodzice nowocześnie – jedno pracuje w domu, drugie w korporacji. Oboje jednak żyją by kochać swoje dzieci i dać im wszystko, czego potrzebują, jednak z pewną rezerwą dobrych praktyk, które mają wpływ na wychowanie ich dzieci. serial Rodzinka.pl to serial, który pokazuje jak można żyć w dzisiejszych trudnych czasach w zgodzie ze swoimi dzieciakami, w trudnym wieku i różnym wieku. Serial rodzinka.pl pokazuje jak ważne jest bycie razem, rozmawianie ze sobą, ale i wspólna dobra zabawa, tak by rodzic nie był kojarzony z katem, a raczej z przyjacielem.

 

Serial rodzinka.pl to serial, który ma ogromny potencjał i jest dziś jednym z lepszych seriali, które są w naszym kraju nowe, swoje, nie kopiowane od innych. Serial polecamy wszystkim, całym rodzinom, razem..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Rodzinka.pl
Nick: