Dodany: 2012-10-01 12:50:41

 

Pierwsza miłośćSerial pierwsza miłość to serial emitowany w telewizji polsat, który sprawdził się jako serial dla nastolatków, ale i dla tych, którzy dziś stanowią sporą grupę widzów wszystkich seriali, a więc serial dla emerytów.

 

serial Pierwsza miłość to serial, który ciągnie się już kilka dobrych lat i wciąż nie wydaje się, żeby miał się on nagle skończyć, bo wciąż ma swoich wiernych widzów, którzy sprawiają, że producenci i reżyser mają dalsza chęć tworzenia tego serialu.

 

Serial pierwsza miłość to serial, którego głównym tematem i tym jedynym przewodnim jest jak sama nazwa mówi – miłość. Serial pierwsza miłość to serial, którego główni bohaterowie wciąż nie mają szczęścia w miłości, wciąż wiele w ich życiu uczuciowym się dzieje i wciąż za bardzo boją się żyć po swojemu, czy tak jak chce ich serce, a nie rozum. Serial ten można porównać do innych seriali, jednak w tym przypadku większą część bohaterów stanowią młodzi ludzie, których losy się jakoś zapętlają tworząc z nich jakąś związaną ze sobą grupę. Serial pierwsza miłość to jedyny serial polsatu, który wciąż tak dobrze trzyma się na rynku polskich seriali i jest niemal nie do ruszenia. Serial ten ma wciaż wiele nowych pomysłów na stworzenie nowych fabuł i nowych zdarzeń..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Pierwsza miłość
Nick: