Dodany: 2012-10-01 12:55:07

 

Ojciec MateuszJeśli dziwi Cię fakt, jak możliwe jest to, że osoba duchowna mogła mieć coś więcej dopowiedzenia niż tylko kazanie w kościele – koniecznie obejrzy serial, którym jest serial ojciec mateusz.

 

serial Ojciec Mateusz to serial, który opowiada historię miejscowości, w której żyje się na ogół spokojnie. Zdarzają się jednak i takie sytuacje , które wymagają nie tylko interwencji policji, ale również jak się okazuje wymagają interwencji ojca mateusza, który w serialu tym nie jest zwykłym księdzem, a księdzem powiernikiem, także tych, którzy mają na swoim koncie sporo wykroczeń i przestępstw.

 

Serial ojciec mateusz to opowieść o księdzu, który ma nosa d spraw kryminalnych, który dzięki swoim przeczuciom i analitycznemu umysłowi bada sprawy, z którymi nie mogą poradzić sobie często policjanci. serial Ojciec Mateusz emitowany jest w telewizji polskiej i tam ma swoich wiernych widzów, którzy trzymają kciuki za kolejne już sprawy ojca detektywa, mateusza, który nie jest w stanie spocząć póki sprawa, która trapi miasto nie zostanie wyjaśniona..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Ojciec Mateusz
Nick: