Dodany: 2012-10-01 12:56:35

 

Na dobre i na złeSerial , który stał się tematem skeczów kabaretowych, pierwszy polski serial o lekarzach, serial o idealnym szpitalu, w którym nie tylko leczą geniusze, ale i ludzie dla których liczy się tylko dobro pacjenta.

 

To serial na dobre i na złe. Serial na dobre i na złe to serial, który od jakiegoś czasu jest krytykowany za zbyt idealistyczny stosunek do świat, za zbytnie ubarwianie świata i pracy lekarz i całej służby zdrowia, która wciąż w naszym kraju ma większą liczbę przeciwników, co zwolenników. serial Na dobre i na złe to serial, który polubiliśmy kilkanaście lat temu i do dziś część z nas wciąż go ogląda. Serial ten jednak zmienia się wraz z tym jak starzeją się odtwórcy głównych ról.

 

Dziś ze starego składu lekarzy w leśnej górze – niewielu pozostało na stanowiskach. Serial na dobre i na złe można powiedzieć, jest dziś zupełnie czymś innym niż to co jeszcze kilkanaście lat temu mogliśmy oglądać na ekranach naszych telewizorów. Serial na dobre i na złe wciąż jest o lekarzach, jednak wątki prywatne, życia lekarzy są okrajane, tak by serial stał się typowym serialem o życiu szpitala i problemach jakie wynikają. Serial ten cieszy się mniejsza popularnością, jednak wciąż ma swoich wiernych fanów. Serial dla wielu z nas jest już nieatrakcyjny z racji zmieniającej się wciąż obsady, co stałych fanów przyprawia o złość. Serial można obserwować na antenie telewizyjnej dwójki..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Na dobre i na złe
Nick: