Dodany: 2012-10-01 12:58:17

 

Londyńczycyserial Londyńczycy to serial, który jest nieco innym niż dotychczas spojrzeniem na fakt, iż wiele osób decyduje się na wyjazd za granicę.

 

Często okazuje się, że ten wyjazd nie jest niczym dobrym, a Polacy za granicą nie są traktowani tak, jak gdyby byli w raju, a wręcz przeciwnie. Serial londyńczycy to serial, który przede wszystkim niejako zadaje kłam przeświadczeniu, że wyjazd za granicę jest dla nas wybawienie. serial Londyńczycy ma za zadanie nieco rozmyć nasze wyobrażenia na temat tego, co dzieje się za granicą, kiedy wyjeżdżamy tam by cóż zarobić.

 

Serial londyńczycy to serial, który poleca się również ty, którzy maja podobne, własne doświadczenia na temat tego, co kiedyś ich spotkało czy to za granicą w pracy, czy też kiedy przebywali na wakacjach. Mowa również o różnicach pomiędzy nami, różnicach kulturowych i społecznych, które mają wielkie znaczenie, kiedy chcemy bez obaw komunikować się z innymi. Serial ten pokazuje również dosadnie, że nie nalezy marzyć o tym, że to miejsce nas zmieni i nasz los, a my sami jesteśmy władcami swojego losu..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Londyńczycy
Nick: