Dodany: 2012-10-01 13:01:51

 

Klub Szalonych DziewicSerial klub szalonych dziewic to serial, który opowiada historie przyjaciółek, które nie tylko są inne, ale również każda z nich potrzebuje od życia czegoś innego. Łączy je jedno – każda z nich chce kochać i być kochana.

 

serial Klub Szalonych Dziewic pokazuje jak ciężko jest zdobyć miłość, kiedy przez życie idzie się niejako z klapkami na oczach, kiedy nie widzimy innych osób, a później kiedy okazuje się, że jesteśmy gotowi na miłość okazuje się, że ona nie jest już dla nas. Serial klub szalonych dziewic nie jest serialem smutnym, czy sentymentalnym, wręcz przeciwnie, serial jest zabawny, momentami komediowy, dlatego warto go obejrzeć bez żadnych zahamowań.

 

Serial klub szalonych dziewic to serial, który może rozbawić szczególnie tych, którzy mają w życiu podobne odczucia. Serial klub szalonych dziewic skierowany jest do kobiet głównie po 30 roku życia, które poszukują swojej miłości, często zbyt późno i zbyt nienaturalnie, momentami zbyt nachalnie. Serial ten jest emitowany w telewizji tvn, jednak nie doczekał się zbyt wielu edycji, być może dlatego, że liczba widzów jak i grupa docelowa została zbyt mocno okrojona co nigdy nie gwarantuje sukcesu, jeśli o seriale chodzi..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Klub Szalonych Dziewic
Nick: