Dodany: 2012-10-01 13:03:21

 

KlanSerial, który nazywany jest polskim tasiemcem to serial klan. Serial klan to opowieść w odcinkach o życiu i codzienności rodziny Lubiczów, która jest bardzo rozbudowaną rodziną, jednak większą część stanowią seniorzy rodu.

 

Serial klan jest więc mimochodem skierowany do raczej starszej części widzów niż tej młodszej. serial Klan to serial, który leci od lat w telewizji polskiej, która kieruje serial do konkretnych odbiorców, jednak jak się okazuje do klanu zasiadają codziennie nie tylko emeryci, ale również młodzi ludzie, którzy zwyczajnie przywykli do tego typu serialu. Serial klan nie przewiduje zbytnich zwrotów akcji, ani też nie stawia na sensację, jednak wciąż jest serialem, który jakąś część publiczności wciąga i sprawia, że zasiadamy do niego chętniej.

 

Serial klan to serial, który pokochaliśmy głównie dlatego, że jest on serialem mówiącym o codzienności, która może zdarzyć się każdemu z nas. Serial dlatego też jest jednym z bardziej lubianych seriali polskich. Jeśli nie obejrzałeś żadnego odcinka, jeśli nie lubisz seriali, to ten zdecydowanie nie będzie ci się podobał z racji swojej nieco amatorskiej i momentami nudnawej fabuły..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Klan
Nick: