Dodany: 2012-10-01 13:06:21

 

07 zgłoś sięSerial 07 zgłoś się to serial, który nieco przypomina tym, którzy żyli w czasach PRL – jak wmawiano im , kim jest milicjant, jakim przyjacielem obywatel jest , choć wielu z nas wie, że nie taka była prawda.

 

serial 07 zgłoś się to serial, który pokazuje nam milicjanta jako przyjaciela , sprytnego bohatera i co ważne twardziela, który jest wzorem do naśladowania dla wielu innych. Serial 07 zgłoś się to serial, który nieco przypomina ubogiego krewnego Bonda. Serial 07 zgłoś się to serial, który z pewnością, momentami będzie dla nas wszystkich zabawnych. Szczególnie dla tych, którzy nie znają tamtych czasów, nie wiedzą, czym te czasy były i jak wyglądało codzienne życie. serial 07 zgłoś się to wciąż serial, który kochają nasi rodzice z racji tego, że przypomina im czasy młodości. Serial dziś jest jednym z lepiej promowanych seriali w sieci jako seriale internetowe.

 

To ważne by od tego serialu nie wymagać zbyt wiele, bo jest to serial, który należy brać z nieco przymrużeniem oka, bo tylko wtedy będzie nam sprawiało przyjemność jego oglądanie. Serial możemy z powodzeniem polecić znajomym z zagranicy, którzy nie znają naszej historii współczesnej, a jest co wspominać i pokazywać, bo w naszym kraju w tamtych czasach wiele się działo..

Dodaj nowy komentarz do artykułu 07 zgłoś się
Nick: