Dodany: 2012-10-01 13:09:17

 

39 i półWielu mężczyzn jak i kobiet w pewnym wieku przechodzi coś co nazwane jest kryzysem wieku średniego. W tym czasie – ludzie robią przeróżne rzeczy od zmiany swojego wyglądu, po kupowanie sobie zbędnych, choć odmładzających gadżetów.

 

To – jak zareagujemy na wiek średni – zależy od naszego charakteru. serial 39 i pół to serial, który pokazuje jak mężczyzna tuż przed 40-rokiem życia postanawia skończyć ze swoim hulaszczym życiem i w końcu zająć się dorosłym życiem.

 

Odkrywa, że nadal kocha swoją byłą żone i postanawia ponownie się o nią starać, a przy tym stawia sobie za cel bycie idolem dla swojego syna. Serial 39 i pół to serial, który pokazuje jak człowiek wiele rzeczy często traci przez swoje zachowanie, a także przez to, że często okazuje się, że życie przecieka nam między palcami i często zbyt późno budzimy się by naprawić to , co zepsuliśmy. Serial 39 i pół pokazuje, że ważne jest by w miarę szybko poskładać swoje życie, ale pokazuje również, ze nigdy nie jest za późno. Serial 39 i pół mimo, że momentami sentymentalny – jest to serial komediowy i bawi do łez..

Dodaj nowy komentarz do artykułu 39 i pół
Nick: