Dodany: 2012-10-01 13:14:13

 

BulionerzySerial bulionerzy to serial, który można odnieść wrażenie jest serialem bez większego pomysłu na realizację. serial Bulionerzy od samego początku wygląda jak serial niskobudżetowy, a przy tym wygląda jak reklama kostek bulionowych.

 

Całość jest również nie najwyższych lotów, głównie ze względu na to, że obsada, fabuła, teksty i pomysł są po prostu mało porywające, nudnawe. Serial bulionerzy opowiada bowiem historię rodzinki, która nagle wygrywa nagrodę w konkursie kostek rosołowych i dostaje mieszkanie – apartament w bogatej dzielnicy, który również z góry mają opłacony. serial Bulionerzy opowiada o ich przedziwnych historiach w wielkim świecie bogaczy, którzy stają się ich sąsiadami.

 

Serial to również opowieść o tym, jak po pewnym czasie, kiedy spełnia się ich największe marzenie, zaczynają żałować, że kiedykolwiek o czymś takim marzyli. Zaczynają żałować, że trafili do ludzi, którzy nie są im znani, nie są tacy jak oni i nie mają ze sobą wspólnych tematów. Serial bulionerzy nie jest serialem, który cieszył się jakąkolwiek liczbą widzów, były to raczej przypadkowe osoby, które na bieżąco nie śledziły odcinków serialu..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Bulionerzy
Nick: