Dodany: 2012-10-01 13:20:24

 

Boston Publicserial Boston Public jeden z lepszych seriali amerykańskich nieco oldschoolowych, które wciągały nie tylko amerykanów, ale również Polaków, kiedy emisja trafiła do naszego kraju.

 

Serial boston public to serial, który opowiada o amerykańskiej młodzieży, która boryka się z poważnymi problemami wykluczenia społecznego. serial Boston Public to opowieść o uczniach i nauczycielach w jednej ze szkół, która nie zawsze stawiała na prawdziwy rozwój swoich uczniów.

 

Serial boston public jest czymś w rodzaju filmu, który mieliśmy niegdyś okazję śledzić, mowa o filmie Młodzi Gniewni, który fabułą nieco przypomina tenże serial. serial Boston Public to nieco inne pokazanie szkoły niż te, do których my w Polsce przywykliśmy, co jednak jest naturalne w USA, gdzie wielokulturowość i problemy młodzieży – najczęściej czarnoskórej – są bardzo poważne, wielokrotnie prowadzą do poważnych zdarzeń jak samobójstwa, czy kradzieże i mafijne porachunki. Serial boston public to serial, który pokochaliśmy za rzeczywistość, która jest tam prezentowana. To ważne, by tak jak w tym serialu – nauczyciel walczył o ucznia i nie zawsze są to sposoby, które znamy z codziennego życia, ważne jednak by były one przydatne..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Boston Public
Nick: