Dodany: 2012-10-01 13:43:56

 

Hannah Montanaserial Hannah Montana to serial, który skierowany jest dp młodzieży – przede wszystkim do tych nastolatków, którzy wciąż nie są zbyt dorośli na oglądanie seriali dla dzieci.

 

serial Hannah Montana to serial, który ma za zadanie nie tylko pokazać młodzieży jak wygląda życie gwiazdy muzyki pop, które tak często staja się idolami dla młodych ludzi, ale również pokazać, że wiele gwiazd nie chce często żyć w świcie, który stworzyli im ludzie showbiznesu. serial Hannah Montana to opowieść o pięknej, młodej dziewczynie, która żyje normalnie w rodzinie, z przyjaciółmi, jednak ma jeden sekret, który znają tylko najbliżsi.

 

Sekret ten to fakt, iż z pozoru normalna dziewczynka jest gwiazda muzyki pop, którą zna niemal cały świat. Serial hannah montana to serial pokazujący jak dziewczyna łączy dwa swoje wcielenia, jak próbuje znaleźć dla siebie odpowiednie miejsce w życiu. Serial hannah montanna to serial, który zyskał ogromną liczbę fanów, a stał się niejako już marka ubrań, gadżetów. Serial ten jest więc niejako częścią popkultury młodego człowieka..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Hannah Montana
Nick: