Dodany: 2012-10-01 13:46:12

 

H2O wystarczy kroplaCzym jest tak naprawdę świat, który znamy? Czy wszystko co dookoła nas istnieje jest rzeczywiście takie, jakim się wydaje? serial H2O wystarczy kropla to serial , który opowiada nieprawdopodobną historię syren, które żyją wokół nas, żyją i maja swoje problemy jak i my wszyscy.

 

serial H2O wystarczy kropla to serial, który pokazuje, że nieco baśniowe elementy wciąż sa nam bliskie. Serial H2O wystarczy kropla to serial, który nie tylko polubiły dzieci, ale i młodzież, która doszukuje się tam będących dla nich na czasie wątków jak miłość, zdrada, ból, lęk i wszystko co z nim związane. serial H2O wystarczy kropla to serial, który ma za zadanie pełnić rolę niejako bajki dla nieco większych, starszych dzieciaków i młodzieży.

 

Grupa przyjaciół – syren ma swoje problemy, podobnie jak inne nastolatki – jest miłość, jest zdrada jest brak zaufania, ale i jest masa ważnych spraw do załatwienia. Serial h2o wystarczy kropla to serial, który polecamy tym, którzy lubią tego typu produkcje, przy których nie trzeba analizować, myśleć, wystarczy śledzić..

Dodaj nowy komentarz do artykułu H2O wystarczy kropla
Nick: