Dodany: 2012-10-01 14:30:41

 

TapedFilmy grozy i takie, które wywołują u nas strach – to filmy, które zdaniem krytyków – najlepiej na siebie zarabiają. Jeśli nie wiemy jak spędzić wieczór – wielu z nas wybiera właśnie obejrzenie jakiegoś horroru.

 

Film taped to jeden z takich filmów, które właśnie mamy za zadanie obejrzeć, kiedy nie mamy nic innego do roboty. Słaba zachęta? Byc może, jednak film taped nie jest na tyle porywający by można było zachęcać szczególnie innych do obejrzenia go. film Taped to film, który opowiada historię małżeństwa, które jest okrutnie sobą znudzone, które chce już się rozstać, jednak postanawiają ostatni raz dać sobie szansę. Razem wyjeżdżają na wakacje by ostatni raz zobaczyć, czy między nimi jeszcze cokolwiek jest.

 

Szybko jednak okazuje się, że ten wyjazd nie będzie ich wymarzonym i to nie dlatego, że nie mogą się dogadać a dlatego, że przyjdzie im stoczyć walkę o swoje życie. Film taped to film, który z pewnością spodoba się tym, którzy tego typu filmy lubią, jeśli liczymy na zawrotną fabułę, możemy się przeliczyć. Film taped to bardzo dobry film dla tych, którzy lubią filmy przy których nie trzeba analizować tego, co się obserwuje na ekranie. Film opowiada bowiem o walce , którą stoczy para, kiedy nagra przypadkowo jak skorumpowany policjant zabija człowieka. Wtedy ich podróż wakacyjna stanie się ich dramatem..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Taped
Nick: