Dodany: 2012-10-01 14:48:16

 

ZabójstwoFilm, o którym wiele można by mówić, jednak jest jedna bardzo charakterystyczna dla tego filmu cecha – jest on zupełnie inny niż te, do których przywykliśmy. Jest to film z zakresu dramatu, jednak nie można mówić o tym, by był to film typu horror, choć momentami możemy mieć ciarki na plecach.

 

Film zabójstwo, bo o nim tu mowa to film, który powstał przede wszystkim w oparciu o to, czym jest w każdym z nas czas podejmowania decyzji, kiedy wybieramy, czy zawsze mamy pewność, że jest to słuszna decyzja? Film zabójstwo to film, który stawia każdemu z widzów wiele pytań, które nie maja prostej odpowiedzi, bo jak znaleźć wyjście z sytuacji, z której wydaje się, że tego wyjścia nie ma. film Zabójstwo to film, który ma za zadanie przede wszystkim pokazać w jakich sytuacjach niejednokrotnie możemy się znaleźć i jak ciężko jest wtedy wybrać prawidłowo, jak ciężko jest wtedy postąpić tak, by wybór okazał się trafny i nikogo przy tym nie krzywdził.

 

Film zabójstwo to film, który opowiada o kierowcy karetki, który akurat wiezie kobietę, która z kolei zaraz urodzi. Chce ją jak najszybciej zawieźć do szpitala, by ani jej ani dziecku nie stało się nic złego. Na jego drodze staje jednak przeszkoda, którą usuwa jak się okazuje z tragicznym skutkiem. Czy nasz główny bohater podjął słuszną decyzję?.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Zabójstwo
Nick: