Dodany: 2012-10-01 14:58:28

 

Śmiertelna głębiaFilm śmiertelna głębia to jeden z tych filmów, które zazwyczaj wydają nam się być zbyt monotonne i zbyt podobne do tego, co już niegdyś widzieliśmy, co przyszło nam kiedyś już oglądać.

 

Tak być może rzeczywiście jest podczas gdy widzimy zajawkę filmu, którym jest film Śmiertelna głębia, jednak zaraz po obejrzeniu pierwszych kilku minut już wiemy, że nie będzie to film, który już przyszło nam oglądać. Film śmiertelna głębia to film, który opowiada o tym jak ludzkie dramaty często do nas wracają, jak ciężko jest przełamać życiowy lęk, kiedy przyjdzie nam walczyć o swoje życie. Film śmiertelna głębia to opowieść naukowca, którym jest młoda kobieta, jej zadaniem jest zgłębianie tego, co dzieje się w oceanach.

 

Kiedyś miała okropne starcie z rekinami i wszystko wskazuje na to, że po raz kolejny będzie musiała przeżyć to samo. Film śmiertelna głębia pokazuje, jak dramatyczna walka o swoje życie potrafi dać nam wiele siły, takiej, której byśmy się w sobie nigdy nie spodziewali, która w codziennym życiu trudno jest w sobie odkryć i z niej czerpać. Film ten polecamy zarówno zwolennikom filmów przygodowych jak i dramatów, które rozgrywają się w wielu miejscach na świecie i nie są one fantastyka, a mają szansę zaistnieć naprawdę..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Śmiertelna głębia
Nick: