Dodany: 2012-10-01 15:02:26

 

Mężczyźni w natarciuFilmy, które kochamy najbardziej to te, które bawią nas do łez nawet jeśli nie stawiają na rozsądne dialogi, czy inne ważne dla kinematografii elementy. W tym przypadku, mowa o tm, czym jest film mężczyźni w natarciu – na wysokie loty nie mamy co liczyć, jednak film sam w sobie jest doskonały. Dlaczego?

 

Bo bawi, nie wymaga dogłębnych analiz, a przy tym jest filmem dla każdego i na każda okazję. film Mężczyźni w natarciu to film, który łączy w sobie cechy dobrej komedii pomyłek, z lekką przygodą, a w dodatku z wątkiem typowo miłosnym. Film mężczyźni w natarciu opowiada o przyjaciołach, którzy stają ramię w ramie, by pomóc jednemu z kumpli, który zaplanował sobie ...napad na bank. Nie będzie to jednak zwykły bank, bo ten akurat wyjątkowy kumpel, potrzebuje napaść na bank spermy. Dlaczego?

 

Tego dowiecie się oglądając film mężczyźni w natarciu. Komedię juz okrzyknięto jednym z lepszych filmów ostatnich lat i jak się okazuje – można robić dobre komedie bez konieczności obniżania na siłę nie tylko kosztów filmu, ale i dialogów, a także – co ważne – obsady. Wszystkie elementy mają zachowaną zasadę złotego środka – co jak się okazuje również przypadku produkcji filmowych doskonale się sprawdza..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Mężczyźni w natarciu
Nick: