Dodany: 2012-10-01 15:04:45

 

Over KantenDla wielbicieli horrorów przynajmniej raz w roku producenci filmowi produkują coś, co może ich przyciągnąć do kin. Tak jest również w przypadku filmu, którym jest film over kanten. Film over kanten to film opisujący piękne, błogie życie kochającej się pary.

 

Kochają się bardzo, dlatego postanawiają sprawić, by dodatkowo ich otoczenie stało się jak z bajki. Postanawiają kupić piękny domek na wsi, zdała od miejskiego zgiełku i tak kontynuować swoje beztroskie życie. Początkowo rzeczywiście jest pięknie i ciekawie do czasu jednak, kiedy wokół nich zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Jak się okazuje – w ich okolicy dochodzi do zabójstwa. film Over Kanten to film opowiadający o tym, jak niebezpiecznie staje się w życiu pary, kiedy głowa rodziny zaczyna interesować się tym zdarzeniem, którego nikt nie wyjaśnia.

 

Czy ta sprawa morderstwa będzie dla nich gwoździem do trumny? Czy też uda im się uratować swoje życie i dalej prowadzić spokojne, pełne miłości życie? Film over kantent to film, który ma za zadanie przede wszystkim wystraszyć widza, sprawić, by razem z głównymi bohaterami szukał odpowiedzi na ptania, a więc by widz wciągnął się w ich opowieść..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Over Kanten
Nick: