Dodany: 2012-10-01 15:16:54

 

W celi śmierciFilm W celi śmierci to film dokumentalny, który nie tylko porusza dość kontrowersyjny temat, ale przy okazji stara się osiągnąć coś, co często nie jest do osiągnięcia w społeczeństwie, które samo, swoją opinią potrafi szybko wydawać wyrok.

 

Film w celi śmierci to film, którego głównym celem jest sprawienie, byśmy poczuli empatię do osób, które przesiadują w oczekiwaniu na śmierć w zamkniętej celi. Film w celi śmierci to film, który można, a nawet trzeba obejrzeć, jeśli interesujemy się w ogóle czymś, co dzieje się dookoła nas. film W celi śmierci przedstawia nam zupełnie inny obraz człowieka, który siedzie w celi egzekucyjnej, w celi, która jest jego ostatnim pomieszczeniem w życiu i będzie ostatnim jego wspomnieniem. Film w celi śmierci to dokument co oznacza, że jest on stworzony na podstawie prawdziwych historii ludzi, którzy autentycznie czekają na swój wyrok .

 

Film w celi śmierci to film, który polecam również tym, którzy mają jasno sprecyzowaną opinię na temat tego, czym jest kara śmierci i kto powinien być na nią skazywany. Czym dla ciebie jak kara śmierci? Najpierw odpowiedz sobie na pytania, a później koniecznie obejrzyj film..

Dodaj nowy komentarz do artykułu W celi śmierci
Nick: